Začalo sa s opravou ciest

Publikované: 03. 05. 2012 13:20

Mestský podnik služieb v Čadci v týchto dňoch pokračuje s opravou mestských kumunikácií. Výtlky a poškodené cesty po zime, ktoré znepríjemňujú život vodičom, budú postupne vyspravené obaľovanou drvou – asfaltom.

Stav vozoviek na mnohých úsekoch je nevyhovujúci a žiadal by kompletnú výmenu „koberca“. Bola by to však niekoľko miliónová investícia, na ktorú nie sú v mestskej kase peniaze. Aj napriek obmedzeným financiám na údržbu komunikácií sa budeme snažiť, aby mestské cesty boli zjazdné a čo najlepšie opravené. 3. mája 2012 sa bude opravovať komunikácia na Okružnej ulici. Odtiaľ budeme pokračovať na Ulicu SNP na sídlisku Kyčerka a postupne opravíme všetky cesty na území mesta. Veríme, že okrem opráv sa nám podarí aj dobudovať tie úseky ciest, ktoré  obyvatelia najviac potrebujú.

Dnes je: 20. 05. 2024 asdf