Vandali opäť v akcii

Publikované: 13. 07. 2015 07:54

Po víkendoch je už pravidlom, že „silní“ chlapci z barov a krčiem ničia pri svojom návrate domov všetko, čo im príde do cesty. Rozkopávajú smetné koše, ničia mestský mobiliár. Čadca pripomína v pondelok ráno na mnohých miestach smetisko. „Drsní“ mladíci by si mali uvedomiť jedno. Ničia spoločný majetok na ktorí sa skladáme všetci. Ak nie oni, tak ich rodičia platia dane.A potom mnohí kričia aký neporiadok je v meste. Ale kto je za ten neporiadok zodpovedný. My všetci. Nezodpovední fajčiari, ktorí ohorky hádžu na zem. Rodičia, ktorých dieťa po rozbalení cukríka, žuvačky odhodí papierik namiesto do koša opäť na zem. Podgurážená mládež pre ktorú je mestský majetok, smetné koše nepriateľom, ktorého treba zničiť.

Dnes pri ceste do práce som si na Podzávoze pri škole opäť všimol, ako už viackrát v pondelok ráno rozbitý a vysypaný kôš, prevrátený kontajner na staré oblečenie. Samozrejme poslal som tam hneď pracovníkov MPS, aby daný neporiadok odstránili. Dokedy sa ale budeme nemo pozerať na pár grázlov, ktorí robia z nášho mesta smetisko? Dokedy tu bude niekto robiť sluhu a upratovať po opitých, možno nadrogovaných frajeroch?

Opätovne, ako už viackrát chcem požiadať všetkých, ktorí sú svedkom takýchto výtržností, aby sa nebáli a oznámili to polícií, odfotili týchto frajeroch.

Peter Lariš
riaditeľ MPS Čadca

Dnes je: 02. 03. 2024 asdf

Mapa úsekov, ktoré udržuje MPS a iné organizácie

Kontakt

Adresa
Mestský podnik služieb Čadca
Podzávoz 284
022 01 Čadca
Ústredňa
041 432 30 64
Email
mps.cadca@gmail.com
Zobraziť adresu na mape

Počasie v meste