Mestské kúpalisko nedalo vandalom pokoj

Publikované: 27. 06. 2018 08:00

Rozbité prvky detských ihrísk,rozkopané koše, poškodené dopravné značenia, autobusové zastávky, neporiadok na uliciach po víkendoch, „umelecké diela“ sprajerov“ na cintorínskom múre a fasádach budov aj s týmto neustále bojujeme v našom meste.
„Ďalším kúskom z dielne tých, ktorí neustále ničia spoločný majetok je poškodenie oplotenia mestského kúpaliska. Niekto si asi chystal súkromný vstup do tohto areálu počas teplých dní. Neviem, či by to týmto „navštevníkom“ pomohlo? Areál je pod kamerami, v noci strážený strážnou službou a cez deň je povinnosťou každého návštevníka, ktorý prejde cez pokladňu si na ruku pripnúť pásku, ktorú majú za povinnosť kontrolovať jednak plavčíci, ale aj personál kúpaliska. Bez nej bude z kúpaliska každý vykázaný. Tak isto ako aj Tí, ktorí sa neriadia prevádzkovým poriadkom, upozorneniami na tabuliach a pokynmi zodpovedných za bezpečnosť a poriadok v tomto areáli. Je to ich povinnosť a budem na týchto opatreniach tvrdo trvať a kontrolovať ju,“ povedal Peter Lariš riaditeľ Mestského podniku služieb, ktorý má v správe aj Mestské kúpalisko v Čadci.

Dnes je: 27. 04. 2024 asdf