Jedni upratujú, druhí robia „bordel“.

Publikované: 27. 04. 2018 07:00

Kde to žijeme ?

Je normálne, aby jedni sa snažili niečo v meste vytvoriť a druhí ničia všetko okolo seba. Rozkopané smetné koše po víkendoch, porozbíjané autobusové zástavky, poničené fasády cintorína a iných budov „umeleckými dielami“ sprayerov, poškodené prvky detských ihrísk, skládky stavebných a iných odpadov, ktoré tam nemajú čo robiť v okolí stojísk na TKO a separovaných komodít.
Dnes v noci z 26. na 27. apríla 2018 opäť niektorí naši spoluobčania upratovali na sídlisku Kyčerka.
Výsledok môžte vidieť na fotografiach.

Pýtame sa, to si nikto nevšimol a nepočul tých, ktorí robia neporiadok a ničia spoločný majetok ?
Je smutné, že sme slepí a žijeme v dobe v ktorej je najjednoduchšie poukázať cez sociálne siete na nedostatky. Ale ak ide o poukázanie na konkrétnych ľudí, ktorí tento bordel robia, ničia majetok všetci sme akosi slepí.
A potom napíšeme, aký bordel je v meste a čo robia ľudia na MPS.

Riaditeľ MPS Čadca, Ing. Peter Lariš

Dnes je: 20. 04. 2024 asdf