Je načase rázne zakročiť proti tým, ktorí tvoria čierne skládky

Publikované: 06. 12. 2012 14:43

Ďalším miestom, kde s obľubou „zodpovední“ občania, ale aj podnikatelia vyvážajú svoj odpad, je lesík v Milošovej smer Megoňky. Dlhodobo umiestnené kontajnery boli pravidelne zapĺňané odpadom. Zbavujú sa ho hlavne tí, ktorí neplatia za jeho likvidáciu alebo ak platia, tak iba minimálnu čiastku, ktorá nezodpovedá množstvu nimi vyprodukovaného TKO (tuhého komunálneho odpadu). Samozrejme, pre mnohé prevádzky, ale aj domácnosti je lacnejšie autom odviezť odpad k ceste alebo do kontajnera určeného pre občanov, ako zaplatiť za to, za čo zaplatiť majú. Však mesto sa postará, urobí poriadok a všetko zaplatí !!! Veríme, že pripravené opatrenia prispejú k odhaleniu a zároveň exemplárnemu potrestaniu aspoň tých, ktorí si mýlia prírodu so smetiskom.

Dnes je: 26. 04. 2024 asdf